fbpx

Leasing bez BIK

Jeżeli szukasz leasingu (głównie na samochód) bez BIK, to jesteś we właściwym miejscu! Negatywne bazy kredytowe dla wielu przedsiębiorców to spory problem. W takiej sytuacji wniosek leasingowy powinien być starannie przygotowany i przedyskutowany z potencjalnym leasingobiorcą, żeby finansowanie doszło do skutku.

Faktem jest, że przy negatywnej historii kredytowej każdy leasingodawca będzie wyżej kalkulował swoje ryzyko. Biorąc jednak pod uwagę, że najczęściej chodzi o sfinansowanie środka trwałego jako narzędzia pracy (pojazd, maszyna itp.), na taką ofertę trzeba spojrzeć nieco z innej strony – może i bywa droższa (nie zawsze), ale dzięki uzyskanemu finansowaniu jest możliwość generowania obrotów, a o to przecież chodzi.

W obsłudze firm, których reprezentanci mają utrudnioną historię w bazach kredytowych, posiadamy 10-cio letnie doświadczenie. Wiemy bardzo dobrze, iż uzyskanie finansowania w takich okolicznościach, w zależności od wielu czynników, może być albo dość łatwe, albo bardzo skomplikowane. Staramy się więc uruchomić finansowanie dla każdej firmy, bez względu na okres jej działalności i sytuacji, w jakiej się znajduje. Z naszym udziałem najczęściej finansowanymi pojazdami są w kolejności:

  • samochody osobowe
  • auta dostawcze
  • ciągniki siodłowe
  • samochody ciężarowe
  • maszyny drogowe
  • wózki widłowe

od 1-go dnia działalności
wpłata wstępna od 10%
do 10 lat wieku pojazdu
finansowanie do 60 m-cy

Zamów bezpłatną
ofertę leasingu

Wypełnij i odeślij kompletny formularz, a my skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to będzie możliwe.