fbpx

Leasing bez BIK

Jeżeli szukasz leasingu bez BIK, to jesteś we właściwym miejscu! Wiadomo, że negatywne bazy kredytowe to dla każdej osoby spory problem. Przy tym stanie rzeczy, przed przygotowaniem wniosku leasingowego, omawiamy z przyszłym leasingobiorcą sytuację, w jakiej się znajduje i co do niej doprowadziło, aby dzięki temu starannie przygotować wniosek i uruchomić finansowanie.

Faktem jest, że przy negatywnej historii kredytowej każdy leasingodawca będzie wyżej kalkulował swoje ryzyko. Biorąc jednak pod uwagę, że najczęściej chodzi o sfinansowanie środka trwałego jako narzędzia pracy (pojazd, maszyna itp.), na taką ofertę przyszły klient powinien spojrzeć z nieco innej strony – może i bywa droższa (nie zawsze), ale dzięki uzyskanemu leasingowi jest możliwość generowania obrotów, a o to przecież chodzi.

W obsłudze firm, rolników, czy też konsumentów z utrudnioną historią w różnego rodzaju bazach kredytowych, posiadamy ponad 10-cio letnie doświadczenie. Wiemy bardzo dobrze, iż uzyskanie finansowania w takich okolicznościach, w zależności od wielu czynników, może być albo dosyć łatwe, albo bardzo skomplikowane. Zawsze natomiast robimy wszystko, co możliwe, aby za każdym razem uruchomić finansowanie dla przyszłego leasingobiorcy, bez względu na sytuację, w jakiej się znajduje.

Z naszym udziałem najczęściej finansowanymi pojazdami są w kolejności:

  • samochody osobowe
  • auta dostawcze
  • maszyny rolnicze
  • samochody ciężarowe
  • maszyny drogowe
  • ciągniki siodłowe

od 1-go dnia działalności
wpłata wstępna od 10%
do 10 lat wieku pojazdu
finansowanie do 60 m-cy

Zamów bezpłatną
ofertę leasingu

Wypełnij i odeślij kompletny formularz, a my skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to będzie możliwe.