fbpx

Pierwsze Auto

Auto raty

Jesteśmy firmą, która do tej pory zajmowała się wyłącznie leasingiem pojazdów dla podmiotów gospodarczych. Obecnie uruchomiliśmy dodatkowo usługę finansowania samochodów osobowych w cenie do 10 000 zł, dla osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej (w tym również dla młodych kierowców), w formie leasingu finansowego.

Leasing to forma usługi finansowej podobnie jak pożyczka czy kredyt, różniąca się jedynie tym, że do końca trwania takiej umowy formalnie właścicielem kredytowanego przedmiotu jest firma finansująca, czyli leasingodawca. Nie stanowi to jednak żadnej przeszkody w swobodnym użytkowaniu auta przez korzystającego. Podobnie jak po spłacie kredytu samochodowego tak i tutaj, po zakończeniu umowy, właścicielem pojazdu zostaje jego dotychczasowy użytkownik, czyli leasingobiorca.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a zakupem auta z takiego zakresu cenowego, zastanów się, czy nie warto zatrzymać części gotówki na jego doposażenie, być może jakiś mały remont i ubezpieczenie, i zdecydować się na zakup ratalny. W naszym programie masz możliwość rozłożenia spłaty dokładnie na cały rok (zakładamy, że przy tych wartościach pojazdów jest to okres optymalny). Wystarczy, że na początek będziesz dysponować 30% ceny samochodu.

Oczywiście że leasing, podobnie jak każde inne finansowe zobowiązanie czasowe (kredyt, pożyczka, wynajem), jest z jednej strony obciążeniem, no ale z drugiej strony wygodną alternatywą. Jak zawsze punkt widzenia zależy od sytuacji, w jakiej się znajdujemy. Dlatego też żaden leasing, czy kredyt nie będzie dla Ciebie, jeżeli:

  • możesz „przejąć” swoje pierwsze auto od kogoś innego (np. rodziców),
  • dysponujesz wolną gotówką na zakup samochodu i wykup plisy ubezpieczeniowej (nawet tylko na samego siebie, bez wykorzystywania zniżek osoby trzeciej).

Są jednak sytuacje, w których możesz mieć powód, dla którego warto skorzystać z leasingu:

  • dysponujesz tylko częścią gotówki, a nie chcesz lub nie możesz czekać dłużej z decyzją o zakupie samochodu (np. ze względu na dojazdy do nowej pracy),
  • początkowo myślałeś o zakupie auta dużo tańszego, ale możliwość sfinansowania droższego pojazdu bez uciążliwych obostrzeń (bez stałych dochodów, bez poręczeń osób trzecich), stwarza dla Ciebie okazję, nad którą się warto zastanowić,
  • okoliczności nie pozwalają liczyć na możliwość korzystania z auta kogoś innego,
  • być może musisz polegać tylko na sobie i samemu udźwignąć ciężar w postaci zakupu auta, opłaty polisy OC bez żadnych zniżek, a dodatkowo ze zwyżkami, którymi np. jako młody kierowca zostaniesz obarczony przez towarzystwo ubezpieczeniowe; do tego mogą dojść wydatki związane z koniecznością przeprowadzenia pewnych napraw zaraz po zakupie samochodu

30% wpłaty własnej
wiek auta do 20 lat
1% wartość wykupu
leasing do 12 m-cy

Zamów bezpłatny
kontakt zwrotny

Wypełnij i odeślij kompletny formularz, a my skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to będzie możliwe.

    Oświadczam, że zapoznałem/am się z Klauzulą informacyjną.